415

Як розпізнати талановитого дизайнера інтер'єру: полювання на професіоналів

Як розпізнати талановитого дизайнера інтер'єру: полювання на професіоналів
Як розпізнати талановитого дизайнера інтер'єру: полювання на професіоналів belik.ua
Киев, 24 января - АиФ-Украина, На правах рекламы.

Сучасні пани оформлювачі, що працюють на безмежних просторах України, вже закріпили за своїм покликанням репутацію неоднозначною і навіть сумнівної професії. На відміну від своїх західних колег, багато наших дизайнерів досі вважають, що вміють оформляти інтер'єри в будь-яких стилях, незважаючи на особливості приміщення і його бюджет. На жаль, такі «універсальні солдати» найчастіше просто ширяють у хмарах або цілеспрямовано вводять в оману замовника. Тому більше половини власників нових квартир на свій страх і ризик продовжують займатися капремонтом самостійно.

Професійний архітектор і дизайнер Тарас Бєлік порівнює ситуацію в цій галузі ситуацію з грою в рулетку. Власники житлової нерухомості спочатку ризикують потрапити на поганих фахівців або студію, що «клепають» проектну документацію на потоці. А потім навмання вибирають будівельну бригаду, яка завершує розгромний ремонт додатковими прорахунками. Саме тому сьогодні дизайн квартир в Києві в багатьох випадках є досить одноманітною картиною, сяк-так оживлену різношерстим декором і типовими меблями, що підбираються відповідно до фінансового можливостями власників.

Розробка дизайну інтер'єру квартири має коштувати не більше 10% від вартості ремонтних робіт. Фото: belik.ua

Але ж для того, щоб отримати в кінцевому підсумку зручний в усіх відношеннях інтер'єр не потрібно витрачати якісь зовсім немислимі гроші. Згідно актуальним ринковим цінам, розробка дизайну інтер'єру квартири коштує не більше 10% від вартості ремонтних робіт. І ця сума багаторазово компенсується зростанням ринкової вартості грамотно облаштованого привабливого житла. І це не кажучи вже про щоденний душевний та фізичний комфорт всіх домочадців, які будуть проживати в обстановці, адаптованої під свої особисті смаки і практичні запити.

Досвідчений фахівець завжди відчуває межі дозволеного. Фото: belik.ua

Вибір розробника дизайнерського проекту повинен грунтуватися на досить логічних умовах, які можна перерахувати наступним списком:

1. Наявність переконливих прикладів готових робіт, в тому числі і повноцінної проектної документації в паперовому вигляді.

2. Студія дизайну квартир повинна мати серйозну репутацію в популярних соціальних мережах, проводячи активну просвітницьку роботу без нав'язливої ​​реклами серед користувачів інтернету.

3. Два-три якісних короткометражні фільми, що красиво висвітлюють всі стадії реального ремонту конкретної квартири з поясненнями дизайнера-ведучого - ще один безумовний плюс до оцінки потенційного виконавця.

4. Висновок письмового договору з правами і обов'язками, чітким графіком виплат, які бажано проводити в кілька етапів. Угода повинна складатися на основі прозорих фіксованих цін, опублікованих на офіційному сайті дизайнерського бюро.

5. Бажання дизайнера дізнатися якомога більше про замовника і його сім'ї в плані звичок, пристрастей, практичних запитів і естетичних уподобань. Мова не йде про вторгнення в особисте життя - досвідчений фахівець завжди відчуває межі дозволеного, збираючи тільки корисну для майбутньої роботи інформацію.

Вибір розробника дизайнерського проекту повинен грунтуватися на логічних умовах. Фото: belik.ua

Створюючи дизайн інтер'єру з нуля, професіонал не буде довіряти кресленням забудовника або БТІ, особисто провівши всі обміри на об'єкті. Кілька планувальних рішень на вибір - ще одна ознака того, що вам пощастило, і з вами працює дійсно компетентний відповідальний оформлювач. І, нарешті,  дизайнери, які щиро переживають за свою роботу, завжди пропонують послугу авторського нагляду, що дозволяє автору здійснювати персональний контроль реалізації готового проєкту.

Новости от АиФ.ua в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/aif_ukraine.

Также вам может быть интересно

Loading...