566

Чи допоможе навчання бізнесу змінити долю у ВВП малого і середнього бізнесу

Чи допоможе навчання бізнесу змінити долю у ВВП малого і середнього бізнесу
Чи допоможе навчання бізнесу змінити долю у ВВП малого і середнього бізнесу www.zn.ua
Киев, 12 июня - АиФ-Украина, На правах.

Чи можна за допомогою ефективної бізнес-освіти збільшити частку середнього і малого бізнесу на території України? Які результати навчальних курсів по підприємницькій діяльності отримують українці?

Максим Семченко - засновник компанії Shopio Club, яка навчає підприємців створювати бізнес на продажу брендового одягу з USA, EU, UK відповів на ці питання.

Підприємницька діяльність - головний двигун економіки

Питання про розвиток підприємництва є одним з найгостріших. Частка середнього і малого бізнесу в ВВП країни становить менше 15%. При тому, що в розвинених державах - Японії, США, показник перевищує 60%.

Безумовно, на потенціал зростання впливають економічні фактори, політика країни. Але на цьому справа не закінчується.

Сьогодні в США є понад 800 зареєстрованих бізнес-шкіл, які мають навчальні курси: від МВА до профільних програм в певній сфері. Якщо підрахувати всі компанії Америки, які спеціалізуються на бізнес-освіті, на кожні 200 тис. американців припадає мінімум одна бізнес-школа.

Статистика чудово показує ще один важливий фактор розвитку підприємницької діяльності - наявність якісної навчальної програми з бізнесу.

«Якщо розглядати підприємців у глобальному сенсі, то це саме ті люди, які оживляють ідеї і покращують життя всіх навколо. В Україні підприємницька культура розвинена слабо. Багато хто не розуміє як створити бізнес, для чого. Багато хто взагалі сприймають підприємців як шахраїв. Наша мета - змінити уявлення про бізнес, допомогти людям знайти свободу», - розповів Максим Семченко, засновник Shopio Club.

Бізнес-курс компанії націлений на збільшення кількості підприємців в країні. Навчальна програма передбачає не тільки подачу абстрактних знань, а й вчить здійснювати реальні дії для створення власної справи.

Товарний бізнес або E-commerce: чому підприємці обирають цю сферу

E-commerce передбачає не просто онлайн-продажі, а допомагає виконувати глобальні бізнес-процеси. Це величезна ніша, яка має ряд плюсів:

  • Швидкий старт.
  • Мінімальні ризики через відсутність великих операційних витрат - всі інвестиції спрямовані на товар.
  • Зрозумілі точки зростання.

Можливість перетворення товарного бізнесу в геонезалежний бізнес з повністю оптимізованим робочим процесом.

Максим Семченко розповів, в чому перевага будівництва бізнесу на продажу брендового одягу в порівнянні з іншими напрямками: «У нас є можливість отримати товари в 2 рази швидше, що впливає на місячну маржинальність. У такому вигляді бізнесу вона найвища, при тому, що стартовий капітал потрібен мінімальний. Брендовий одяг продавати легше, тому що ми привозимо товари, які популярні серед споживачів. Маркетологи брендів працюють нам в поміч, тому перед нами залишається завдання - встановити ціни нижче, ніж у офіційного представника і зробити товар доступним для великої кількості покупців».

Для створення власної справи досить мати ноутбук, Інтернет і кошти для стартових вкладень. Найголовніше, потрібно мати бажання вчитися. Компанія Shopio Club пропонує ефективну програму навчання, яка мінімізує ризики і допомагає вийти в прибуток вже з перших етапів підприємницької діяльності.

Курси проводяться за допомогою записаних на відео навчальних матеріалів, на яких розглядаються основні питання і теми, щодо створення власного бізнес-проекту і даються ключі для успішної його реалізації. Кожен може пройти реєстрацію на сайті, щоб зробити крок до вільного і перспективного життя.

Новости от АиФ.ua в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/aif_ukraine.

Также вам может быть интересно

Loading...

Топ 5 читаемых