88

Мороз: Лише після референдуму в Україні можна вирішити питання ринку землі

Мороз: Лише після референдуму в Україні можна вирішити питання ринку землі
Мороз: Лише після референдуму в Україні можна вирішити питання ринку землі ОПЗЖ
Киев, 4 марта - АиФ-Украина.

Українці вимагають проведення всеукраїнського референдуму з питання відкриття ринку землі. Про це повідомив народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Володимир Мороз під час розгляду поправок до відповідного законопроєкту.  

«Сьогодні на сході країни знову активізувались воєнні дії. Я вважаю, що небезпечно розглядати питання щодо ринку землі під час конфлікту на Донбасі. До того ж українці побачили самоспалення людини під Офісом президента через продаж землі. Виборці схвильовані, та на всіх зустрічах, під час телефонних розмов я постійно чую, що українці вимагають проведення всеукраїнського референдуму з питання відкриття ринку землі. І тільки після референдуму можна обговорювати це важливе питання», – впевнений парламентар.

 За його словами, законопроєкт про продаж землі порушує норми Земельного кодексу.

«Ще одна моя поправка стосується того, що цей законопроєкт порушує норми Земельного кодексу. Хочу ще раз наголосити, що «Опозиційна платформа – За життя» проти продажу землі. Для нас це принципове питання, бо ми підтримуємо український народ, який за даними всіх соцопитувань виступає категорично проти продажу землі», – підкреслив народний депутат. 

Політик відзначив, що партія протидіятиме спробам влади розпродати землю іноземцям. 

«Ми вимагаємо заборонити продаж української землі іноземцям та юридичним особам, які з ними пов’язані. Українська земля повинна належати лише українцям», – резюмував Володимир Мороз. 

Новости от АиФ.ua в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/aif_ukraine.

Также вам может быть интересно

Loading...

Топ 5 читаемых