Примерное время чтения: 2 минуты
85

Бурміч: Українці можуть провести референдум щодо ринку землі під стінами ВР

Бурміч: Українці можуть провести референдум щодо ринку землі під стінами ВР
Бурміч: Українці можуть провести референдум щодо ринку землі під стінами ВР Youtube.com
Киев, 3 марта - АиФ-Украина.

Якщо Верховна Рада не ухвалить поправку про референдум щодо ринку землі, народ влаштує такий референдум під стінами Верховної Ради. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Бурміч.

«Я не розумію, чому в нинішніх умовах, коли у нас є внутрішня та зовнішня криза, економічна криза, багато непорозумінь, нас змушують сперечатися стосовно віри, мови, місця проживання, поглядів та героїв – чому в таких умовах розладу ми абсолютно не звертаємо уваги на думку наших людей? А думка проста – понад 75% українців бажають визначитись та самостійно сказати, чи хочуть вони ринку землі та якого ринку вони хочуть. Чому ви ігноруєте цих людей?» – обурився парламентар.

Він нагадав, що український народ заслуговує на повагу та на те, щоб його думку почули.

«Це ж наш народ – працьовитий, розумний, талановитий. Цей народ народив Хмельницького, Сікорського, Корольова, Антонова, Янгеля, батька та сина Патонів, лікарів Шалімова та Амосова, Олександра Довженка, Леоніда Бикова, Богдана Ступку, великого вчителя та педагога Василя Сухомлинського, і цей список я міг би продовжувати до вечора. Наш народ потребує поваги до себе. Наш народ має сказати своє слово – якого ринку він хоче та чи хоче його взагалі. Ми повинні його поважати», – підкреслив політик.

Народний депутат звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з вимогою не ігнорувати народ.

«Ви, Дмитре Олександровичу, говорили завжди, що ви хочете консолідувати суспільство та людей, вносити закони, які об’єднують, а не роз’єднують. Законом про референдум, а саме поправкою щодо закону про ринок землі, можна було б об’єднати людей, повернути довіру до влади. Ігнорувати народ не можна!» – наголосив опозиціонер.

Він підкреслив, що український народ може самостійно провести референдум, якщо влада йому не сприятиме.

«Коли ми пройдемо чотири тисячі поправок та не ухвалимо поправку про референдум щодо ринку землі, ці люди можуть провести референдум без нас – тут, під стінами Верховної Ради», – резюмував Анатолій Бурміч.

Новости от АиФ.ua в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/aif_ukraine.

Оцените материал

Также вам может быть интересно

Loading...

Топ 5 читаемых