aif.ru counter
577

Владимир Ткаченко в гостях у АиФ.ua

Владимир Ткаченко в гостях у АиФ.ua
Владимир Ткаченко в гостях у АиФ.ua © / Facebook

В конференции участвует:

  • Владимир Ткаченко

    Украинский вокалист, композитор, финалист телепроекта «Х-Фактор», финалист «Шанс», бронзовый призер проекта «Танцы со Звездами».
    27 мая пройдет грандиозный сольный концерт JAZZ&LOVE с джаз-оркестром "KIEV TANGO PROJECT" в Дворце Украина, на котором Владимир представит лучшие мировые хиты в джаз и свинг аранжировке, а также собственные песни в абсолютно новом звучании! 


Вопрос: Вероника

Будь ласка, закінчить речення: Я не уявляю свого життя БЕЗ...


Вопрос: Аліна

Скажіть, будь ласка, в якій музичній тематиці / стилі буде Ваша наступна пісня? Дуже чекаю таких прекрасних глибоких ліричних композицій, як Амелі! Успіхів Вам, досягнення найвищих вершин у творчості!


Вопрос: Катерина

Прошу Вашої поради. Я пишу тексти пісень. Підкажіть, будь-ласка, як мені краще розвиватися в цій сфері? Дуже хочеться творчо співпрацювати з виконавцями, яких дуже люблю і поважаю! До них, звісно, належите і Ви)


Вопрос: Ольга

Доброго дня! Відомо, що Ваша з Оленою романтична історія розпочалася з композиції "Summertime". Зараз же в Олени вона теж найулюбленіша, чи, можливо, є якась особлива написана вами?


Вопрос: Настя

Зараз пост йде, скоро Великдень. Ви постите? Або м'ясо - наше все? Є сімейні традиції на Великдень?


Вопрос: Алина

Володя, почему джаз? Это не массовый жанр, скорее для ценителей. Такая публика очень искушенная, ходит на концерты звезд джазменов, музыкантов-виртуозов. А для вас это эксперимент, новый опыт. Не боитесь оказаться на сцене перед полупустым залом?


Вопрос: Ілона

Чи можна буде зробити з вами спільне фото після концерту в рамках зустрічі з шанувальниками?


Вопрос: Яна

Як ви ставитеся до того, що вам не дістаються українські музичні премії? Можливо, наш шоу-бізнес вас не приймає? Або з кимось потрібно домовлятися/ділитися?


Вопрос: Любов

Обожнюю вашу творчість і вас як людину. Мій чоловік спочатку не розумів мене і вважав, що я захворіла хворобою на ім'я Володимир Ткаченко. Але потім і він почав наспівувати ваші пісні. Скажіть, будь-ласка, хто є кумиром вашоі другоі половинки і чи розділяєте ви іі вподобання?


Вопрос: Олександр

Сьогодні музичним колективам та сольним виконавцям важко отримати міжнародне визнання без запису англомовних синглів. Чи можливо, на Вашу думку, україномовним пісням завоювати широку міжнародну аудиторію?


Вопрос: Тетяна

Хочу у вас, як у музиканта запитати, чи подобається вам стиль rnb? Таке відчуття, що в Америці крім цього жанру немає нічого!


Вопрос: Руслана

Сьогодні в шоу-бізі господарюють Олі Полякови, Потапи, Дзідзьо. Те, що вони роблять, не завжди має гарний смак. Як ви вважаєте, чому ці люди збирають зали?


Вопрос: Наталя

Трохи філософське питання: Що на вашу думку гірше, загубитися в своїх мріях або не мати здатності мріяти? Поясніть, чому?


Вопрос: Алекс

Чи можна створювати зараз музику не залучаючи інвесторів, або творчість так і залишається дорогим задоволенням?


Вопрос: Надія

А от скажіть - доводилося використовувати популярність в своїх цілях, - наприклад, щоб піти від поліції без протоколу?


Вопрос: Макс

Зараз багато зірок поряд з творчістю мають свій який-небудь бізнес - ресторан, клуб і т.д. Вам хотілося б також крім вокальної кар'єри мати бізнес і якщо так, то який?


Вопрос: Віта

Якщо шлях до серця чоловіка лежить через шлунок,то через що лежить шлях до серця жінки?


Вопрос: Lora

Якби у вас був чарівний телефон, знявши трубку якого ви почуєте бога, що б ви сказали в першу чергу або запитали?


Вопрос: Лера

Якби у Вас з'явилася можливість зняти мюзикл про що б він був?


Вопрос: Маша

Чи часто Вас впізнають на вулиці, і Ваше ставлення до цього?! І бували випадки, що Вам доводилося "маскуватися" щоб провести спокійно один вихідний?


Вопрос: Мария

Добрый день Владимир,скажите пожалуйста как вы относитесь к отношением между кумиром и поклонницей?Могут ли между ними бить романтические отношения? И можно с вами сфотографироваться после концерта?Большое спасибо за ваши песни!


Вопрос: Варя

Чи думаєте Ви, що кожна людина в нашому житті не випадкова? Чи була подія, яка поділила Ваше життя на ДО і ПІСЛЯ?


Вопрос: Олег​

Скажіть, Володю, який найбільш божевільний вчинок Ви робили для своєї коханої?


Вопрос: Міла

Який варіант подорожей Вам подобається більше: по Україні або в далекі країни?


Вопрос: Поліна

Що для вас є більш важливим, як для музиканта: сам творчий процес написання пісні або результат, коли ви розумієте, що ви її закінчили і готові представити публіці? І взагалі чи знайоме вам почуття «муки творчості»? І як ви до цього ставитеся: це солодкі муки, коли вас це додатково стимулює або ж навпаки - пригнічує?


Вопрос: Оксана

Замислювалися ви коли-небудь на тим, чи впливає ваше творчість на людей? Можливо, під його дією вони більше думають, що щось пробують реалізувати, або просто зізнаються в коханні своїм половинкам?


Вопрос: Христина

А чи може простий смертний (або не дуже простий) потрапити до вас на репетицію? Або це закрита тільки ваша особиста територія?


Вопрос: Юлія

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є у вас політичні амбіції? І як ви ставитесь до артистів та спортсменів, що йдуть у парламент або посідають відповідальні посади?


Вопрос: Євгенія

Як ви ставитеся до журналістів в цілому? Мені іноді не зрозуміла їх логіка: спочатку поливають брудом артиста, а потім просять безкоштовний квиток на його концерт. Ви вважаєте, потрібно бути принциповим до кінця?


Вопрос: Антоніна Іванівна

Скажіть, наскільки ви живете в одному світі з нами, грішними? Ось ми платіжки отримали за березень за комуналку, до сих пір відходимо ... Наскільки вам близькі наші проблеми або люди з телевізора, все-таки, живуть в іншому вимірі?


Вопрос: Ігор

Що для Вас э найбiльшим щастям?


Вопрос: Міра

Чи не збираєшся писати пісні англійською? Не перекладати з укр на англ, а саме писати англійською?


Вопрос: Соня

Чи є у ввашої в сім'ї коронна історія про Вас, яку всім розповідають?)


Вопрос: Марина

Для Вас складніше сказати людині про те що ти її любиш або про те, що почуттів немає?


Вопрос: Антон

"Якщо людині надається можливість впасти в спокусу, то в кінці кінців це неодмінно станеться" (с). Чи згоден ти з цією думкою? Які перед тобою стояли спокуси, заборони, що хотілося зробити, але сам собі не дозволяв і ніколи не дозволиш?


Вопрос: Тома

Якби у Вас по венах протікала не кров, а музика, то яка вона б була?


Вопрос: Андрій

Ви тактовна людина? Або рубайте правду в обличчя?


Вопрос: Олена

Як вважаєте, чому люди хочуть стати популярними? Найцінніше, що можна отримати з людини - це її енергія. Артисти під час виступу підживлюються неймовірною кількістю егергіі. Можливо, цей енергетичний вампіризм і є основою в прагненні бути нагорі, на піку популярності?


Вопрос: Ріта

Яким ви бачите світової шоу-бізнес, наприклад, через п'ять років. Яка музика переможе? І які технології?


Вопрос: Єльміра

А як щодо реклами - вам пропонували зніматися? Це хороший заробіток. Але, як ви вважаєте, чи не псує це імідж артиста?


Вопрос: Лія

Найдивніший або несподіваний трек який можна знайти в вашому списку відтворення?


Вопрос: Майя

Привіт, Вова. Ви вважаєте себе щасливою людиною? І що для вас щастя?


Вопрос: Ксюша

добрий день! Як вважаєте, з Вами важко в роботі? Ви дуже вимогливий до тих, з ким працюєте?


Вопрос: Ольга

Розкажіть, за яким принципом ви з Оленою обирали пісні для концерту "JAZZ@LOVE"? І чи були пісні, від яких довелося відмовитися через категоричну розбіжность думок?


Вопрос: Яна

Яке це відчуття, співати не під мінус, а під живий акомпанемент? Велика різниця між своїм власним концертом і участю в чиємусь в якості гостя або в збірному концерті?


Вопрос: Людмила

Мені здається, що ви з дружиною просто створені одне для одного. Обидва відчуваєте музику на якомусь неймовірному, позамежному рівні. Чи не міркували над власним дуетом?


Вопрос: Каріна

Найчастіше у одного співака пісні схожі одна на одну. Але кожна ваша пісня унікальна і зовсім не схожа на попередню. Як вам це вдається? Випадковість, продуманий крок, геніальність?


Вопрос: Заря

Як ви вважаєте, що саме приваблює слухачів в звучанні голосу або інструменту того чи іншого виконавця? Що є найсильнішим чинником, що впливає на їх вибір слухати/не слухати?


Вопрос: Лілія

Є приказка "Хочеш зробити добре - зроби сам". Чи дотримуєтеся Ви її? Чи є людина, якій Ви можете довірити важливу справу, не переживаючи за результат?


Вопрос: Тіна​

Чи згодні Ви з тим, що чим нижче і болючіше людина падає, тим більше у неї шансів злітати ще вище?!


Вопрос: Віталій

Вам ні раз доводилося виступати в збірних концертах. Скажіть, набагато складніше працювати з глядачем, який прийшов заради іншого артиста? Чому б віддали перевагу: виступати перед «своєї» публікою, перед, в общем-то, вже сформованим колом шанувальників), або кожен раз шукати підхід до нових людей, зацікавлювати їх?


Вопрос: Танюша

В скільки років Ви написали першу пісню? Як вона називається?


Вопрос: Ліза

Чи були у Вас випадки коли друзями спочатку стали в соціальних мережах, а потім і в реальному житті?


Вопрос: Єгор

Якими словами ви б охарактеризували свій творчий шлях до сьогоднішнього дня і яким він повинен бути при ідеальному розкладі в майбутньому?


Вопрос: Марія

Як думаєш, в чому твоя фішка та ексклюзивність як артиста?


Вопрос: Євгеша

Артист існує завдяки своєму голосу.Як розвиваєте свій голос? Які вправи робите? Що робите,якщо голос не звучить гарно перед виступом?


 

Смотрите также:

Также вам может быть интересно

Loading...

Топ 5 читаемых