aif.ru counter
24.07.2015 11:52
325

Kozak System в гостях у АиФ.ua

В конференции участвуют:

  • Kozak System
    Создана в 2012 году, играет в стиле world music. Самая восстребованная украинская команда на европейских музыкальных фестивалях. В 2015 презентовали альбом «Живи і люби», где авторами текстов стали известные украинские поэты Жадан, Издрык.

     


Вопрос: Александр

Как вы сейчас, общаетесь с друзьями по сценической площадке? с теми, кто критически относится к тому, что произошло в Украине? Спасибо


Вопрос: Евгений

Как изменился и изменился ли вообще украинский шоу-бизнес за последний год. ваше мнение.


Вопрос: Даша

Расскажите о ближайших творческих планах, новых песнях, гастролях?


Вопрос: Олександра

Ваша порядність дуже спокуслива :) Новий імідж неочікуваний, але шалено вам пасує. Хто так змінив до невпізнаваності козаків? І чи відобразиться якось на творчості ваш новий образ?


Вопрос: Тетяна

Після виступів на сцені Майдану під час революції популярність вашого гурту помітно зросла. Як вважаєте, без цього фактору ви б мали сьогодні таку популярність?


Вопрос: Марина

Доброго дня, "Країна Мрій" - один із наймасштабніших літніх українських фестивалів, що дуже пасує до вашої творчості. Чому, одного разу взявши участь у фесті, вас там більше не буває? Як взагалі ви ставитесь до українських збірних коцертів (окрім благодійних, в поміч солдатам АТО): чи відрізняється їх організація та проведення від польських або німетських, чи, враховуючи ваш досвід, - американських? 


 

Смотрите также:

Также вам может быть интересно

Топ 5 читаемых