Примерное время чтения: 5 минут
603

Арсен Мирзоян в гостях у АиФ.ua (06.11.2015)

В конференции участвует:

  • Мирзоян Арсен

    Украинский исполнитель, автор песен. Готовится к выпуску своего третьего альбома под названием «Бумажный снег». Сольная пластинка певца увидит свет уже в скором времени, после чего Арсен отправится во всеукраинский тур.

     


Вопрос: Олександр

Доброго дня, Арсене! І відразу питання: коли вийде альбом "Паперовий сніг" і скільки пісень увійде до нього?


Вопрос: Олександр

Друге моє питання: у Вас буде тур по Україні, чи плануєте Ви розширювати географію туру? По яким критеріям Ви робите вибірку міст, які відвідаєте? Прошу порадувати своїм візитом південні міста країни. Буду радий бачити Вас з новою програмою в м. Миколаєві!!!


Вопрос: Олександр

Питання три: знаю, що Ви кинули палити. Дякую Вам за це! Приємно, коли твій улюблений автор-виконавець лишає погані звички. А чи є у Вас ще якісь погані звички??? Або просто дивні звички, так звані умовні рефлекси...ну, наприклад Ви якось незвичайно зав'язуєте шнурки на кросівках чи ще щось робите не так як всі?


Вопрос: Олександр

Притання чотири: це більше не питання, а прохання. Люди, які слухають Ваші пісні хочуть їх грати, тобто акомпонувати собі на музичних інструментах, але є одна невилика проблема - це відсутність нот або табів на Ваші пісні. Особливо "гуглять" ноти на пісню "Ніч" (ноти на фортепіано). Чи не могли б Ви опублікувати у мережі ноти цієї пісні? Ваші прихильники будуть цьому дуже раді. Дякую)


Вопрос: Наталія, Чернівці

Арсене, скажіть будь-ласка, які пісні звучатимуть на вашому концерті? Це будуть суто нові композиції з альбому "Паперовий сніг" чи ви порадуєте нас також хітами з минулих альбомів? 


Вопрос: Ольга

У Вашій новій програмі "Мій Висоцький" будуть виконуватись тільки пісні Висоцького?


Вопрос: Ксенія

Вітаю, а чи плануєте ви у рамках туру з презентації альбому "Паперовий сніг" відвідати рідне Запоріжжя?


Вопрос: Олександр

П'яте питання: Ви співаєте у пісні: "Коли ти підеш, Горем, звісно, не стане великим, Буде страшно, авжеж, Як стрибати до пожежних у килим", звідси питання: чи дійно ви стрибали до рятувальників у килим? Чи це не Ваш особистий досвід?


Вопрос: Олександр

Шосте питання: нещодавно Ви були в гостях "Сніданку" і сказали, на мій погляд дуже цікаву річ. Ви кажете, що студійні альбоми повинні нести базові цінності, а пісні про події на сході повиннї бути зібрані в окремій платівці. Так от, чи пишуться Вам пісні про ці події?


Вопрос: Олександра

Доброго дня, Арсене! Хочу запитати чому ви обираєте для своїх концертів в основному міста західної України? Це пов'язано з україномовністю ваших пісень? Повірте, на сході та в центрі вас теж знають і дуже люблять! Пишу вам з міста Кривий Ріг. У нас також є багато шанувальників вашої творчості. Тож чекаємо на вас!


 

Смотрите также:

Оцените материал

Также вам может быть интересно

Loading...

Топ 5 читаемых