894

Андрей Хлывнюк в гостях у АиФ.ua

В конференции участвуют:

  • Андрей Хлывнюк «Бумбокс»

    Украинский музыкант, вокалист и автор текстов группы «Бумбокс».
    Во время общения музыкант расскажет о ряде акций в поддержку Олега Сенцова и других политических заключенных, которые «Бумбокс» провели совместно с «Белорусским Свободным театром».

 


Вопрос: Сообщество меломанов

У грудні Ви зіграєте з Тартаком на їхньому юбілейному концерті пісню "На даху". Розкажіть, як ви записували дует, хто був ініціатором і чи писали пісню спеціально під цей проект.


Вопрос: Игорь

Музыкант, когда пишет тексты песен чаще всего полагается на свой жизненный опыт. Вы большое количество времени находитесь в турах, где, возможно, не можете полноценно общаться с родными. Возникают ли у вас проблемы с тем, что бы в это время, этот самый опыт не накапливается?


Вопрос: Анастасия

В рамках концертного тура вы посещаете много стран. Какой город или страна запомнились больше всего?И есть ли такое место, куда давно мечтаете поехать?


Вопрос: Фан

Що означає метафора "Сталеві квіти"?


Вопрос: Славік

Доброго дня. На якому етапі знаходиться робота над новим максі-синглом, і як швидко нам чекати його виходу? Яку тематику матимуть нові пісні, і що вас надихає на їх написання?


Вопрос: Сообщество меломанов

Віднедавна з вами в турі подорожують килими. Що це, бажання створити на сцені домашню атмосферу?


Вопрос: Наталія

Доброго дня! У 15 році в Харкові під час концерту помітила що Ви, Андрію, були застуджені. І так схотілося у відповідь подарувати вам тепло, захистити від хвороб)))) Скажіть будь ласка, є така імовірність, що Ви будете користуватись речами, які я, як фанатка, зроблю для вас? Чи вязані власноруч шкарпетки, чи теплий шарфик?)))) Дякую за відповідь)))


Вопрос: Милана​

Здравствуйте, Андрей! Рига передает Вам огромный привет и очень ждёт Бумбокс с концертом. А лично от себя хочу сказать, что очень люблю Вас и Ваше творчество!Вы - человек с большой буквы! Хотела бы задать вопрос: слушаете ли Вы свои песни, когда едите в машине или вдруг Вы едите на такси и звучит Ваша песня, какова будет Ваша реакция? Спасибо за ответ.


Вопрос: Анна

Дуже Вам,дякую!Ваша,музика йде прямо в душу!Від кожної пісні мурашки по шкірі!Ви,на концертах даєте такі емоції,такий адреналін!Ви,дуже щирі!Тому я дуже-дуже Вам,дякую! Я знаю що у Харкові відбувся флешмоб.Побачила його на відео,і навіть розплакалася.Це було дуже чуттєво!А питання таке:Вам подобаються флешмоби?Які почуття,емоції у Вас,виникають? Дякую Вам!


Вопрос: Олександра

Ви впізнаєте своїх найвідданіших фанів в лице чи ніколи не звертаєте особливої уваги?


Вопрос: Олександра

19-20 листопада Ви зіграєте два грандіозні концерти у старому складі. Що, власне, спричило появу ідеї повернення до минулого?)


Вопрос: Олександра

Кожного разу, коли виконуєте "Сталеві квіти" говорите, що ця пісня для тих, хто розуміє про що вона. Чому саме їй така увага? Вона для Вас особлива?


Вопрос: Олександра

Щиро дякую за творчість, мій чудовий кумир!


Вопрос: Анна

Андрій, які незвичайні подарунки вам дарували прихильники?


Вопрос: Наталія

Такииий ви класний!! Таке відчуття,що на кожному концерті ви віддаєте всього себе , вже відвідала декілька концертів у рамках туру "Люди" і після кожного з них знаходишся в ейфорії,і головне не набридає,хочеться ще й ще! Доречі, "Сталеві квіти" ну просто бомба. Таке питання, після того як ви написали вірші до пісні, кому першому ви їх даєте почитати? Продюсеру, комусь з музикантів групи чи можливо дружині?


Вопрос: Катя

Доброго дня! Андрію, у вас такі гарні дітки, та здається дуже схожі на вас!))) чи часто ви з ними проводите час, водите в садочок,читаєте казки?)


Вопрос: Анастасия

Здравствуйте,Андрей) Была на вашем концерте в Камянском,это было что то невероятное,спасибо Вам и вашей группе за творчество) Мой вопрос такой,сколько песен будет в новом макси-сингле,и когда примерно будет его выход?


 

Смотрите также:

Также вам может быть интересно

Loading...

Топ 5 читаемых