183

Які зміни на телекомринку очікують Україну в поточному році

Які зміни на телекомринку очікують Україну в поточному році
Які зміни на телекомринку очікують Україну в поточному році volia.com
Киев, 27 января - АиФ-Украина, На правах рекламы.

2020 рік на українському ТБ-ринку стартував зі змін: кодування супутникового сигналу з 28 січня від медіагруп України, збільшення ними вартості за контент для провайдерів телебачення, а також зміна в трансляції популярних футбольних каналів.

Звичайно, багато телеглядачів стурбовані – що тепер буде і як це вплине на їхні телевізійні звички дивитися якісні і різноманітні передачі, шоу і серіали? Багато хто, тільки не абоненти Воля. Для них все залишається стабільним, ба більше, позиція провайдера виглядає так: наразі кожен абонент може обрати цікавий за наповненням і вигідний для нього план передплати, ба більше, отримати додаткові переваги в рамках свого тарифу.

Така стабільність базується на багаторічному досвіді роботи в Україні, на довгострокових договорах про співробітництво з провідними українськими медіа групами і світовими лідерами виробництва контенту. Будуть прем'єри, буде багато новинок. Яких? Поки в компанії зберігають інтригу. Але, якщо подивитися перелік недавніх гучних прем'єр – а це хіти «Месники: Завершення», «Мері Поппінс повертається», «Аладдін», «Холодне серце», український  фільм-мюзикл «Гуцулка Ксеня», – то можна припустити, що нові будуть не менш цікавими. Відомо, що планується показ емоційної анімації «Історія іграшок 4», казкової «Малефісента 2», завжди топових «Зоряні війни: Епізод IX», пригодницького «Мулан» і багатьох інших.

У компанії зазначають, зараз без підвищення вартості послуги не зможе обійтися жоден провайдер – тут все визначає зростання оплати за контент від медіагруп. Але в компанії мають намір компенсувати подорожчання розвитком самої послуги і поліпшеними пропозиціями.

Наприклад, абоненти інтерактивних послуг деяких тарифних пакетів отримають улюблені фільми і передачі різних жанрів в онлайн-кінотеатрі ВОЛЯ Cinema і на власних ексклюзивних каналах ВОЛЯ CINE+. Абонентам послуги Воля-lifecell, власникам пакетів Інтернет всюди (100) + Кіно та Інтернет + Воля TV, провайдер пропонує поліпшення мобільного складової. А деякі пакети Інтернет + ТБ будуть доповнені рейтинговими телеканалами, такими як ВОЛЯ CINE+, Eurosport 1/2, Discovery Science, DTX та інші.

Гарні новини і для футбольних уболівальників, які зверталися в компанію з приводу включення нового футбольного телеканалу «Футбол 3». Так, цей канал буде! Він буде транслювати частину матчів чемпіонатів Франції, Бельгії, Іспанії, а також новий преміальний контент. В пакетах також з'явиться клубний канал «Шахтар ТБ».

Як відомо, Воля має права трансляторів матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018-2021, тому продовжить і далі радувати всіх цінителів преміального спортивного контенту. У матчі ЛЧ і ЛЄ в прямому ефірі, короткі огляди, архів матчів та інтерактивні можливості в режимі 24/7 і без реклами можна отримати з додатковою послугою Воля Футбол+. Така послуга сподобається завзятим футбольним уболівальникам, враховуючи, що тепер канали «Футбол 1/2» будуть представлені у всіх провайдерів тільки за окремою передплатою. Таке рішення власників самих каналів.

На перший погляд все це трошки лякає, але якщо розібратися, то всі зміни спрямовані на боротьбу з піратством і нелегальним споживанням контенту, і в довгостроковій перспективі позитивно позначаться на розвитку українського телебачення.

Новости от АиФ.ua в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/aif_ukraine.

Также вам может быть интересно

Loading...

Топ 5 читаемых